2. Фен Зона
  3. Берое 2002 направи равен срещу сърби

Берое 2002 направи равен срещу сърби

Славия и Левски не си вкараха на турнира в памет на Стоян Коцев-Кано

Берое 2002 завърши наравно 1:1 срещата си с “Аполон” 2002 (Крагуевац, Сърбия). Това бе втори мач от силния международен турнир по “Футбол 9″ в памет на Стоян Коцев – Кано. Единственото попадение в срещата за “Берое” отбеляза Христо Пенев в 14-ата минута на двубоя. Никола Тимотийевич бе точен за западните ни съседи, съобщават от пресслужбата на Берое.

След вторите мачове от групата “Берое” дели със “Славия” първото място с актив от 4 точки. От 19 часа днес (13 септември) е последният сблъсък в групата именно между тези два отбора.

Резултатът стана 0:1 в полза на “Берое” в 14-ата минута, когато топката бе центрирана дълбоко в половината на беройци. Христо Пенев стреля от около десетина метра и прати топката в горния десен ъгъл на пазената от Самчович врата.

Последваха силни минути за беройци, в които те можеха да стигнат и до второ попадение след като взеха изцяло инициативата в свои ръце.

След почивката беройци отново започнаха по-добре. В 32-ата минута Стилиян Стоилов стреля от дистанция, но топката мина над вратата.

Топката попадна в Никола Тимотийевич в 44-ата минута на ъгъла на наказателното поле в дясно по атаката на “Аполон”. Нападателят успя да си поведе добре и да стреля под плонжа на Рашев за 1:1.

Последваха минути, в които сърбите създадоха още две опасни голови положения, но беройската защита и вратаря успяха да парират.

Другият мач от групата бе изпълнен с много емоции. Въпреки многото голови положения “Славия” и “Левски” обаче не успяха да си отбележат гол и завършиха 0:0.