2. Фен Зона
  3. Дербито в Николово не излъчи победител

Дербито в Николово не излъчи победител

Срещата бе оспорвана, но изключително коректна, което улесни главния съдия Емилиян Тодоров, съобщи кореспондент на Novsport.com

Без победител завърши регионалното дерби в Николово от ІІ кръг на първенството на монтанската ІV дивизия между абсолютния новак в групата Пъстрина’2012 и другия отбор на домакините Вихър. Двубоят приключи наравно 1:1, като и двата гола паднаха до почивката.

Символичните гости от Вихър поведоха в резултата в 11-та мин., когато Милен Заков нахлу в наказателното поле и майсторски преодоля вратара Петко Петков. Това бе пети гол за юношата на Монтана, след като преди седмица вкара четири на Расово.

Точно 11 минути по-късно таранът на домакините Денис Езекиев от воле възстанови равенството. До края на мача нов гол не падна, но въпреки това зрителите не скучаеха, съобщи кореспондент на Novsport.com.

Те станаха свидетели на ефектни изпълнения на футболистите и от двата отбора и майсторски прояви под рамката на Петко Петков (Пъстрина’2012) и Юлиян Райчев (Вихър).

Срещата бе оспорвана, но изключително коректна, което улесни главния съдия Емилиян Тодоров, който не се наложи да показва нито един наказателен картон.

Неприятна контузия обаче получи още в началото на мача централният защитник на Пъстрина’2012 Ангел Ангелов-Боки, който бе заменен принудително.