2. Фен Зона
  3. Двама българи на крачка от тима на Vodafone McLaren Mercedes

Двама българи на крачка от тима на Vodafone McLaren Mercedes

JOHNNIE WALKER предлага уникалната възможност да се превърнеш за 72 часа в пилот във Формула 1

Остават само още 10 дни, в които всички фенове на Формула 1 могат да се регистрират за участие в играта на JOHNNIE WALKER® “Спечели обиколката на живота си“, чиято награда е възможността да се превърнеш за 72 часа в пилот във Формула 1. До момента над 1500 българи са се записали за участие в конкурса.

Играта се провежда едновременно в 8 страни, като България ще излъчи двама финалисти. Те ще заминат на 3-дневно изживяване в супер технологичния център на Vodafone McLaren Mercedes и ще се срещнат с пилотите и целия екип на отбора.

По време  на 3-дневния престой във Великобритания след поредица от физически тестове, оценка на шофьорските умения и способността за отговорно изпълнение на инструкциите от бокса, ще бъде избран големият победител в състезанието. По примера на световния шампион за 2009 Дженсън Бътън и неговия съотборник Луис Хамилтън, който спечели титлата през 2008 г., победителят ще седне на пилотското място в болида на Vodafone McLaren Mercedes, за да направи обиколката на живота си.

Така JOHNNIE WALKER  дава уникалната възможност България да има своя първи пилот във Формула 1. Наградата в играта е изражение на смисъла на Keep Walking и целта на марката да вдъхновява хората за личните им успехи.

Регистрацията в играта става с изпращането  на празен SMS на номер 19313 в периода 28 април - 26 юни 2011г. След това участникът ще получи въпрос с до 3 възможни отговора, като при изпращане на правилния, регистрацията е завършена.