2. Фен Зона
  3. Феновете на Левски превърнаха стадиона в Ловеч в синя феерия, но останаха разочаровани /обновена/

Ултрасите на Левски влязоха на стадиона след 15-ата минута, създадоха уникална атмосфера, но Левски загуби с 0:1 от Литекс

Конфликт между феновете на Левски и полицията в Ловеч доведе до оставане на ултрасите извън стадиона. Делегатът на мача и шефовете на стадиона отказаха да пуснат на стадиона част от озвучителната техника, приготвени за хорегорафията на „сините”. В знак на протест левскарите отказаха да си купуват билети за двубоя.

Шефът на фенклуба на Левкски Владимир Владимиров обясни преди началото на мача, че феновете на гостуващия тим няма да влизат на стадиона, защото не им позволяват да внесат хорегорафията.

Левскарите поискали да внесат специална аудиотехника на стадиона, но от управата на стадиона в Ловеч сметнали за опасно. Делегатът на мача също е отказал да даде позволение за озвучаването и „сините” фенове останаха извън стадиона.

Дербито Литекс - Левски започна навреме, а след повече от 15 минути игра феновете на столичани започнаха да влизат. Постепенно секторът за гости започна да се пълни. Около 30-ата минута гостите изпълниха сектора си и започанха да подкрепят своите с всички сили.

Гостуващата агитка влезе навреме, за да види прекрасния гол на Христо Янев от пряк свободен удар в мрежата на Пламен Илиев.

В началото на втората част синята агитка създаде неповторима атмосфера в Ловеч и огласи стадиона със скандирания в подкрепа на Левски и викове "Играйте за нас!". Дори това обаче не помогна на столичани да намерят пътя към вратата на Илко Пиргов и след куп пропуски Левски загуби с 0:1 от шампиона Литекс.