2. Фен Зона
  3. Феновете на Нафтата загряват за ЦСКА с турнир по футбол

Феновете на Нафтата загряват за ЦСКА с турнир по футбол

В събота и неделя феновете на Нефтохимик ще играят на специално организиран турнир за Купата на привържениците. Мястото на провеждането е спортен комплекс Славейков, а началото утре в 8.30 часа.

Двайсет и шест отбора ще се включат в надпреварата за специалния приз. Отборите са разпределени в 8 групи, като в две от тях броят на тимовете е 4, а останалите са с по 3 отбора. Регламентът предвижда мачовете да са от две полувремена по 15 минути с 5 минути почивка между тях. Така ще се играе в събота, за да може първият ден да приключи до 15.30 часа. Тогава всички ще се отправят за стадион Лазур на мача Нефтохимик – ЦСКА, за който от няколко дни върви трескава подготовка. От фен-клуба не разкриха подробности относно новата хореография, която се подготвя, но все пак се разбра, че акцента ще падне върху подкрепата за отбора и класирането му за елитната футболна група. Ясно е обаче, че мощната група от фенове – футболисти наброяваща около 400-500 човека ще се изсипе направо на стадиона за мача Нефтохимик – ЦСКА.

В неделя ще се играят финалните срещи от фенския турнир, а за участниците, както и за победителите,  има осигурена достатъчно от любимата пенлива течност за футболни привърженици.