2. Фен Зона
  3. Феновете на Пирин организират екскурзия за мача в Ихтиман

Феновете на Пирин организират екскурзия за мача в Ихтиман

"Орлeтaта” тренират на базата в с. Рилци, като към момента под въпрос за предстоящия мач е Иво Тренчев, съобщи кореспондент на Novsport.com

Футболистите на ОФК Пирин се готвят усърдно за предстоящото гостуване на OФК Констинброд, което ще се играе в Ихтиман на ст. “Христо Ботев” в четвъртък от 16:00.

Мачът се явява двубой от 28-ия кръг на Югозападната "В" група. "Орлeтaта” тренират на базата в с. Рилци, като към момента под въпрос за предстоящия мач е Иво Тренчев, който се готви на облекчен режим.

Добра новина идва от сравнително бързото възстановяване  от операция на Методи Костов, който вече тренира леко и се очаква да е в готовност до две седмици, съобщи кореспондент на Novsport.com.

Междувременно стана ясно, че фенклуб „Green Eagles” организира екскурзия, като цената за пътуването е 10 лв., а записванията ще се правят в кафе „Империал” , което се намира до старото кино.

Юношите на отбора под 19  г. пък постигнаха втора поредна победа като гост над Сливен, побеждавайки с минималното 0:1. Момчетата, водени от Ивайло Андонов и Тодор Лулейски, спечелиха важен мач в между съседи в класирането, като дръпнаха напред и вече са далеч от зоната на изпадащите.

Двубоят се игра на едно от помощните игрища на стадион “Хаджи Димитър” в Града под сините камъни. Пиринци победиха с гол на Ахмед Адемов през първото полувреме, като той се възползва от неуспешен опит за изкуствена засада отстрана на домакините. Следващата среща на “орлетата” е срещу Славия, която е насрочена за петък- 20 април от 15:30 на базата в с. Покровник.