2. Фен Зона
  3. „Клетката” стана шампион на Ариана Аматьорска Лига в София

„Клетката” стана шампион на Ариана Аматьорска Лига в София

Втори остана тимът на „Телеграф”, който загуби финала с 1:5

Футболният отбор на „Клетката” стана шампион на Ариана Аматьорска Лига в София, побеждавайки на финала „Телеграф” с 5:1.

Решителният мач за титлата протече с превъзходство на символичните домакини от „Клетката”, които триумфираха заслужено с купата на шампионите. С достигането си до финала, и двата отбора придобиха правото да играят на големия финал на Ариана Аматьорска Лига във Варна между 3-4 септември.

Всеки един от двата финалиста ще има шанса да представи София подобаващо и да се бори за уникалната награда на Ариана – среща с шампиона на България по футбол за сезона 2010/2011 – Литекс.

Президентът на Литекс Трифон Попов награди първите три места в турнира, а легендарният български вратар Здравко Здравков връчи индивидуалните награди.

На трето място завърши отборът на „Ол Старс”, който спечели малкия финал с 5:2 над миналогодишните шампиони от „Бригада”.