2. Фен Зона
  3. Крупник спечели турнира в Симитли

Крупник спечели турнира в Симитли

Отборът на Крупник спечели 12-ото издание на Коледния турнир по футбол на малки врати за непрофесионалисти в памет на Иван Янчев, кой се проведе в рамките на 10 дни в Симитли

Отборът на Крупник спечели 12-ото издание на Коледния турнир по футбол на малки врати за непрофесионалисти в памет на Иван Янчев, кой се проведе в рамките на 10 дни в Симитли. В проявата се включиха общо 16 отбора от Симитли, Благоевград, Крупник, Кресна, Брежани и Полето.

На финала тимът от Крупник воден от кмета на селото Пламен Георгиев се наложи с 2:1 над състава на „Ален мак” от Благоевград.

В малкия финал отборът на Тотнъм (Симитли) за когото играеше и кметът на Симитли Апостол Апостолов, както и целия треньорския щаб на втородивизионния Септември победи с 4:2 Жокерите (Кресна).

Наградите на победителите връчи синът на Иван Янчев – Борислав, както и кмета на Симитли Апостол Апостолов. Първите три отбора бяха наградени с купи, медали и парични награди, както следва 250 лв. за победителите и 200 и 150 лева за отборите на второ и трето място.

Индивидуален приз за най-красив гол отбелязан на финала получи Пламен Георгиев от отбора на победителите. За най-комплексен играч бе избран Иво Иванов, а за най-добър вратар бе определен Станислав Карадалиев от отбора на „Ален мак” (Благоевград).

Съдии на турнира бяха Георги Томанов, Васил Буков и Георги Димитров.

Веднага след награждаването пък кмета на Симитли Апостол Апостолов определи нападателят на Пирин Атанас Николов, като сигурно ново попълнение на Септември (Симитли), а преговорите със защитника на „орлетата” Мирослав Ризов все още продължават.