2. Фен Зона
  3. Левски разгроми ЦСКА с 4:0 за отрицателно време в края

Левски разгроми ЦСКА с 4:0 за отрицателно време в края

Набор 2003 на "сините" ще играе финал срещу македонци на турнира в Благоевград

Левски отнесе ЦСКА с 4:0 при децата от набор  2003 и се класира за финала на международния турнир в Благоевград. Надпреварата е организирана от община Благоевград.

До средата на второто полувреме резултатът бе 0:0 и нищо не подсказваше предстоящия разгром на армейците. В края на двубоя обаче възпитаниците на Владимир Манчев се сринаха и за отрицателно време получиха четири гола.

На финала утре “сините” ще играят с Академия Пандев. Македонците победиха с 2:1 Славия, след като отбелязаха победния гол от фаул 5 минути преди края.

При децата, родени през 2004 година, най-драматичен бе мачът между Академия Пандев и Левски. Редовното време не излъчи победител – 1:1, а при дузпите по-точни бяха македонците, които спечелиха с 3:1 и утре на финала ще срещнат Славия. Белите се справиха с Пирин 2001 с категоричното 6:3.