2. Фен Зона
  3. Лош ден: Novsport.com загуби с 1:4 от БНТ във втория кръг на Медийната лига

Лош ден: Novsport.com загуби с 1:4 от БНТ във втория кръг на Медийната лига

Novsport.com загуби с 1:4 от БНТ двубоя си от втория кръг на медийната лига „Макдоналдс”. Тимът ни беше с едни гърди напред през първата част, благодарение на нашата репортерка Стиляна Божидарова, която бурно подкрепяше отбор.

С гол на младия Минко Ковачевски нашите поведоха 1:0, но в края на първата част, след две елементарни грешки, резултатът от опитния отбор на Националната телевизия бе обърнат.

През втората част Николай Ибришимов и компания показах по-разумна игра и в крайна сметка с още два гола записаха хубава победа в иначе трудния мач.