2. Фен Зона
  3. Марадона от Добрич мушна 6 гола, Изида чупи рекорд

Марадона от Добрич мушна 6 гола, Изида чупи рекорд

Добричлията Юлиян Ангелов - Марадона, отбеляза 6 гола във вратата на Добруджански спортист (с. Стефан Караджа) за победата на своя тим Загорка с 15:0.

Добричлията Юлиян Ангелов - Марадона, отбеляза 6 гола във вратата на Добруджански спортист (с. Стефан Караджа) за победата на своя тим Загорка с 15:0. Мачът бе от програмата на шестия кръг на футболния турнир за Купата на Изида и БФС в Добрич. Отборът на домакините счупи рекорд за най-изразителна победа в турнира. Средно на всеки две минути зрителите на стадиона ставаха свидетели на голове, а Изида разби Змеево с 22:2. Голяма част от попаденията реализираха бивши играчи на Добруджа. С 5 гола се открои Атанас Стефанов - Баницата. 4 отбеляза Румен Славов. Хеттрик реализираха Светослав Кръстев и Димитър Златев. По два пъти точни бяха Радослав Вардаров, Георги Матеев и Петър Тосев. Сред голмайсторите се разписа и Диян Божилов.

Гол след гол имаше и на мача Мишел - Звезда, който при резултат 4:8 бе прекратен четири минути преди края. В тази връзка председателят на областния съвет на БФС в Добрич Иван Манолов събира по един представител от всички отбори, участващи в турнира, на извънредно събрание във вторник (17 ноември) от 17.30 часа на терена на Изида в Индустриалния квартал. В този кръг Вихър отстъпи с 4:5 на Елит.

16. Змеево 0 0 6 7-69 0
      Забележка: Във временното класиране не е включен резултатът от мача Мишел - Звезда