2. Фен Зона
  3. Отборът на Несебър е шампион в осмото издание на футболния турнир "Искам да бъда"

Футболният отбор за юноши 14-16-годишна възраст на домакините от Несебър е шампион на осмото издание на турнира «Искам да бъда», част от програмата «Десетилетие на ромското включване» и от Националната кампания «Аз обичам спорта» на Министерството на физическото възпитание и спорта.

Футболният отбор за юноши 14-16-годишна възраст на домакините от Несебър е шампион на осмото издание на турнира «Искам да бъда», част от програмата  «Десетилетие на ромското включване» и от Националната кампания «Аз обичам спорта» на Министерството на физическото възпитание и спорта.

Второто място зае тимът на Ямбол, а бронзовите медали грабна националният смесен отбор по футбол на Унгария до 15 години. Четвърти се класира Нефтохимик – Бургас, пети са младите футболисти на Равда. На шеста позиция остана отборът на Карнобат, който получи специално учредената купа «Балканика». Гостите от Унгария спечелиха отборната купа за феърплей, а голмайстор на турнира стана Жеко Минков от Нефтохимик – Бургас с 4 попадения.

Събитието премина в дух на спортсменство, любов към футбола и феърплей. Не беше даден нито един червен картон.
Купите и медалите връчиха кметът на  Община Несебър Николай Димитров, Ищван Мезей – вицепрезидент на Унгарския футболен съюз, легендата на футболните съдии в Бургас Георги Виденов и Аглика Георгиева – представител на «Балканика холдинг груп» АД.

От името на организаторите бяха раздадени спортни екипи на всички участници в турнира «Искам да бъда» с пожелание за нови футболни победи.