2. Фен Зона
  3. "Отличниците" спечелиха летния турнир по футбол, проведен в двора на ПМГ в Монтана (снимки)

На финала те се наложиха с минималното 1:0 над отбора на „Живовските тигри”

“Отличниците” спечелиха летния турнир по футбол, проведен в двора на ПМГ в Монтана.

На финала те се наложиха с минималното 1:0 над отбора на „Живовските тигри”. До успеха си победителите стигнаха в заключителните минути на двубоя, като единственият гол в мача вкара Николай Николов. Малко преди това “Отличниците” получиха правото да изпълнят дузпа, но вратарят на “тигрите” Петър Петров демонстрира невероятена за годините си класа и спаси техничния удар на Боби Симеонов.

За изявите си под рамката Петров заслужено грабна приза за най-добър вратар на турнира. Останалите индивидуални награди отидоха у Борислав Симеонов, определен за най-техничен футболист и у Теодор Георгиев, който стана най-полезен MVP играч на турнира. В него участваха общо осем отбора, а място на почетната стълбичка след “Отличниците” и „Живовските тигри” намери сборната формация „Роберто и приятели”.

Турнирът е част от проекта “Спорт за децата в свободното им време” от направление “Спортни дейности през ваканцията” към Министерството на младежта и спорта, а организаторите бяха осигурили на призьорите купи и футболни топки.