2. Фен Зона
  3. Сектор "Г" скочи срещу управлението на ДЮШ и слабите резултати

Сектор "Г" скочи срещу управлението на ДЮШ и слабите резултати

Феновете на ЦСКА изразиха остър протест срещу шуробаджанащината и липсата на резултати в школата на клуба.

След поредната загуба на младите "армейци" - с 0:1 от Славия на "Червено знаме" сайтът на фенклуба на ЦСКА armeici1948.com излезе с много остра статия срещу управата на ДЮШ.

Ултрасите, които и днес не са пропуснали да подкрепят младите надежди на своя тим в дербито на набор 1992, призовават за промени в школата, които да спрат поредицата от слаби резултати.

Феновете са бесни от това, че само за няколко месеца от началото на сезона, ЦСКА пада наред от конкурентите си и вече е инкасирал загуби срещу Левски, Литекс и Славия. Вижте пълният текст на статията, публикувана в сайта на "червените" ултраси:

Днес на "Червено знаме" се игра мач между ЦСКА и Славия набор 92'. "Белите" спечелиха с 0:1. В 10-тата минута беше изгонен вратарят на Славия и на негово място застана полеви играч, тъй като гостите нямаха резервен вратар. Въпреки това за 80 минути нашият отбор не отправи нито един удар в очертанията на противниковата врата!!! По класическата система отработвана вече 20 години централен нападател на отбора ни е ... синът на треньора Адалберт Зафиров-Иван. Ноември месец е, а вече претърпяхме загуби от всички конкурентни школи-Славия,Левски и Литекс. След като миналата година записахме около 20 загуби от Левски във всички възрастови групи промени няма и всички са доволни от свършената работа на "Червено знаме". Ако някой се надява, че скоро ще има юноши, които да помогнат на мъжкия отбор-ЗАБРАВЕТЕ!