2. Фен Зона
  3. СНИМКИ: Ясни са последните два отбора, които ще играят на Големия финал

СНИМКИ: Ясни са последните два отбора, които ще играят на Големия финал

Врачанският„Партизан Мраморен” и „Еталон 05” от Монтана са последните два отбора, които ще играят на Големия финал през септември на футболния турнир Каменица ФЕН Купа 2011.

В битката на Северозапада, на стадион “Локомотив” в Мездра, “партизаните” се наложиха с 2:0, като мушнаха по един гол преди и след почивката.

На трето място се класираха „Авангард Бойс” (Враца), четвърти остана „Цунами” (Видин), а тимът на „Бастуните Баня” бе обявен за „най-спортсменския отбор” на турнира.

Организаторите раздадоха и две индивидуални награди. Тази за най-добър вратар отиде у Петко Петков от „Еталон 05” (Монтана), а Тихомир Гергов от „Партизан Мраморен”  си тръгна с приза за „най-атрактивен състезател”.

Призьорите бяха наградени от Кирил Глушков, мениджър събития в „Каменица” АД, а шампионите спазиха традицията и отпиха по глътка шампионска Каменица направо от купата.

56 бяха кандидатите в играта „Точен шут“, нито един от тях обаче не успя да прибере награда от 365 литра бира Каменица. Атрактивно за зрителите би и състезанието „21”.

В първия кръг участниците трябваше да направят 21 бройки, после да редуват крачета-коляно-главичка, а накрая се наложи да жонглират седнали. Симеон Иванов успя да задържи топката с цели 14 удара и си заслужи маркова топка Puma.

С днешното си издание полуфиналната фаза на най-големия футболен турнир за аматьори, Каменица ФЕН Купа, вече завърши.

Най-добрите 24 отбора от цялата страна ще се борят на Големия финал, като победителите ще посетят европейско дерби по техен избор.