2. Фен Зона
  3. ЦСКА отпразнува юбилейната победа в Европа пред феновете си

ЦСКА отпразнува юбилейната победа в Европа пред феновете си

Ултрасите демонстративно отидоха в Сектор Г по време на мача с Базел

Отборът на ЦСКА отпразнува своята победа №100 в европейските клубни турнири пред своите фенове.

Футболистите ликуваха пред своите привърженици след минималния успех с 1:0 над Базел в първия плейоф за влизане в групите на Лигата на конференциите.

Самите ултраси също бяха на седмото небе от радост и още по време на мача една част от тях демонстративно отидоха от Сектор В в Сектор Г.

Това се случи в края на първото полувреме, след като от самото начало на срещата, играна на националния стадион „Васил Левски“, малкото привърженици в Сектор Г призоваха останалите със скандирания „Елате при нас“.

Минути преди почивката от Сектор В откликнаха на призива и сериозна част от феновете се премести в Сектор Г, за да го запълни.

Потокът към местата зад една от двете врати продължи и по време на 15-минутната пауза преди началото на втората част, а след нейния край футболистите отидоха пред феновете, за да ги поздравят и да получат заслужени аплодисменти за представянето си срещу швейцарския гранд.