2. Фен Зона
  3. „Варненските момчета” спечелиха финала по плажен футбол в Обзор

„Варненските момчета” спечелиха финала по плажен футбол в Обзор

Отборът на „Варненските момчета” отнесе с 4:0 „Одесос Хидроремонт” (Вн) на финала на I кръг от държавното първенство по плажен футбол в Обзор. В мача за третото място Академика Микс (Сф) надви с 5:4 Спортната асоциация на МВР. На петото място се класира ФК Русе шести останаха Тича – Долни Чифлик.

Отборът на „Варненските момчета” отнесе с 4:0 „Одесос  Хидроремонт” (Вн) на финала на I кръг от държавното първенство по плажен футбол в Обзор. В мача за третото място Академика Микс (Сф) надви с 5:4 Спортната асоциация на МВР.  На петото място се класира ФК Русе шести останаха Тича – Долни Чифлик.

Купите на победителите в първия етап бяха връчени от кмета на град Обзор – Кирил Стоянов и Валентин Заяков, председател на комисията по плажен футбол. Шампионатът по плажен футбол се организира от Комисията по плажен футбол към БФС, с партньорството на  ДЗИ, БК”Горна баня” ООД  и официален промоутър агенция „ Реал-спорт.

Вторият кръг ще се проведе на 23-24 юли 2011 в София на ст. „Раковски”. Шампионът на първенството ще се определи на финалния кръг във Варна от 27-28 август 2011г.