2. Фен Зона
  3. Завърши турнир по минифутбол в Албена (СНИМКИ)

Завърши турнир по минифутбол в Албена (СНИМКИ)

Отборът на Елгидиум спечели надпреварата

Отборът на Елгидиум спечели традиционния турнир по минифутбол, който се проведе през изминалия уикенд в черноморския курорт Албена. На финала победителите се наложиха с 6:4 над Екомет’90.

В спор за третото място Мегафарм надви с 4:2 тима на БГ Терм, като до успеха си формацията на Димитър Димитров-Джими достигна след изпълнение на дузпи.

На почетното пето място пък се класира отборът на Монтана, който заедно с Мегафарм е неизменен участник във всички досегашни 14 издания на турнира. Купи и медали бяха осигурили организаторите за призьорите в Албена’2013.

Наградите връчи бившият финансов директор националния волейболен отбор на България Николай Николов, който е кум на бившия селекционер на трикольорите и на италианския шампион Тренто Радостин Стойчев.