2. Фен Зона
  3. Звезда надделя в дербито на Изида къп

Звезда надделя в дербито на Изида къп

Отборът на Звезда "излъга" с минималното 1:0 Загорка във футболния турнир за Купата на Изида и за наградите на БФС в Добрич. Единственото попадение реализира Атанас Георгиев след пряк свободен удар от около 20 метра.

Това бе четвърти пореден успех за тима на Звезда, който на върха в класирането изпревари по голова разлика футболистите на Изида. В четвъртия кръг първа победа в турнира записаха играчите на Добруджански спортист. Ето и всички резултати:

Рилци - Добруджански спортист 2:4
Голмайстори - Димо Стоянов и Стефан Лазаров (Р); Станислав Валентинов, Стоян Стоянов, Исмет Сезги и Сезги Исмет (ДС)

Змеево - Елит 2:6
Голмайстори - Юсеин Азис и Зико Димитров (З); Георги Гочев, Росен Николов, Иван Иванов, Светослав Колев и Димитър Димитров - 2 (E)

Загорка - Звезда 0:1