2. - Франция
  3. Леонардо: Милан и Марсилия бяха равностойни

Леонардо: Милан и Марсилия бяха равностойни

Наставникът на Милан Леонардо, смята че равенството (1:1) между Милан и Марсилия е закономерно.

Олимпик удържа натиска на „росонерите” на „Сан Сиро” за 1:1. Равенството не се оказа достатъчно да класира тима от Милано за осминафиналите на Шампионската лига. В последния си мач срещу Цюрих Милан се нуждае поне от равенство да продължи участието си в Европа.

„Нямахме късмет. Марсилия ни удари с контраатака, точно както ние се опитахме. През второто полувреме играта се изравни. Двата отбора се изкчакваха и заложиха повече на тактиката. Получи се балансиран мач”, заяви Леонардо.

Марко Бориело откри резултата след 10 минути игра, но Лучо Гонсалес изравни шест минути по-късно. През втората част французите на два пъти удариха гредите на вратата на домакините.

„Бориело се справя добре. Не трябва да забравяме, че Марсилия игра в петък, ние в неделя. Ще анализираме всичко. Сега ни предстои да играем за класиране напред срещу Цюрих, жалко че не свършихме работата си днес”, добави специалистът.

Рибери не се страхува за кариерата си

Полузащитникът на немския елитен Байерн (Мюнхен) Франк Рибери призна, че не се страхува за развитието на кариерата си

Витек за постоянно в Анкарагюджю

Словашкият национален нападател Роберт Витек финализира трансфера си в турския тим Анкарагюджю от френския Лил. Футболистът, който вкара четири гола на Световното първенство, преминава за постоянно в столицата на югоизточната ни съседка, след като през пролетта игра там като преотстъпен.

Кайзерслаутерн с реми срещу Метц, Мицански удря греда

Българинът изигра 45 минути от петата проверка на „червените дяволи”

Задържаха Бензема и Рибери

Двамата дадоха показания днес пред парижкия съд, свързани със скандала с малолетната проститутка Захия

Трансфери, трансфери...

Джо Коул подсили редиците на Ливърпул

Сент Етиен взе Карлос Боканегра

Отборът на Сент Етиен се подсили с американския национал Карлос Боканегра

Френската федерация разследва бунта в ЮАР

Президентът на френската футболна федерация Жан-Пиер Ескалет е назначил разследване на стачката на националите на Мондиал 2010, предава АП

Ливърпул договори звезда на Ница

Лоик Реми ще струва 12.5 милиона паунда на мърсисайдци

Тиери Анри се отказа от националния отбор

32-годишният стрелец игра цели 13 години за "петлите", като в 123 мача е отбелязал 51 попадения