2. - Франция
  3. Марсилия започна с победа новия сезон в Лига 1, ПСЖ и Лион се дънят като гости

Марсилия започна с победа новия сезон в Лига 1, ПСЖ и Лион се дънят като гости

Вчера вечерта започна още един от големите европейски шампионати в лицето на френската Лига 1.

Вчера вечерта започна още един от големите европейски шампионати в лицето на френската Лига 1. Един от основните претенденти за титлата тази година Марсилия започна с хубава победа с 2:0 като гост на Гренобъл. Един от най-обичаните клубове в страната ПСЖ пък изпусна да победи Монпелие също като гост, след като допусна изравнителен гол в 90-ата минута. Най-успешният отбор в последните 10 години Лион също не успя да вземе трите точки като гост на Льо Ман като дори се наложи новото попълнение на „хлапетата” Лисандро да бележи в късен гол в 90-ата минута, за да направи 2:2. Това бе първи гол за бившия нападател на Порто с екипа на Лион и то в дебюта му за тима.

Рибери не се страхува за кариерата си

Полузащитникът на немския елитен Байерн (Мюнхен) Франк Рибери призна, че не се страхува за развитието на кариерата си

Витек за постоянно в Анкарагюджю

Словашкият национален нападател Роберт Витек финализира трансфера си в турския тим Анкарагюджю от френския Лил. Футболистът, който вкара четири гола на Световното първенство, преминава за постоянно в столицата на югоизточната ни съседка, след като през пролетта игра там като преотстъпен.

Кайзерслаутерн с реми срещу Метц, Мицански удря греда

Българинът изигра 45 минути от петата проверка на „червените дяволи”

Задържаха Бензема и Рибери

Двамата дадоха показания днес пред парижкия съд, свързани със скандала с малолетната проститутка Захия

Трансфери, трансфери...

Джо Коул подсили редиците на Ливърпул

Сент Етиен взе Карлос Боканегра

Отборът на Сент Етиен се подсили с американския национал Карлос Боканегра

Френската федерация разследва бунта в ЮАР

Президентът на френската футболна федерация Жан-Пиер Ескалет е назначил разследване на стачката на националите на Мондиал 2010, предава АП

Ливърпул договори звезда на Ница

Лоик Реми ще струва 12.5 милиона паунда на мърсисайдци

Тиери Анри се отказа от националния отбор

32-годишният стрелец игра цели 13 години за "петлите", като в 123 мача е отбелязал 51 попадения