2. - Германия
  3. Балъков бележи в шоу на легенди

Балъков бележи в шоу на легенди

Германски легенди победиха легионери в Бундеслигата с 4:2

Красимир Балъков вкара дузпа в демонстративния мач на ветерани между германските легенди и чуждестранните, които са се подвизавали в Бундеслигата. Тимът на легионерите загуби с 2:4 след 11-метрови удари заради пропуски от бялата точка на бразилеца Пауло Серджо и австриеца Тони Полстер.

Освен Бала в двубоя в Кьолн блестяха звезди като Жан-Мари Пфаф, Андреас Бреме, Улф Кирстен, Гуидо Бухвалд, Лотар Матеус, Марио Баслер... В игра се появи и Георги Донков - бивш футболист на "Бохум" и "Кьолн".

Балъков отправи първия удар в мача, а през първото полувреме пропусна с глава на празна врата. "Това упражнение неговият сънародник Йордан Лечков го умее по-добре", коментира в. "Експрес", припомняйки победния гол на Лече с глава срещу Германия (2:1) на Мондиал '94.

Пауло Серджо откри за чужденците, а Фреди Бобич изравни за 1:1 в даденото продължение от добре известния у нас рефер Бернд Хайнеман, съдийствал шампионския мач на "Литекс" срещу "Левски" (0:0) на "Герена" през май 1999 г

Байерн с нова издънка, този път в Бундеслигата (ВИДЕО)

Баварците се препънаха срещу Айнтрахт във Франкфурт след 0:1 от Астън Вила през седмицата

Борусия (Дортунд) се провали в Берлин при визитата си на Унион (ВИДЕО)

Рурците влязоха в серия победа - загуба

Сензация! Леверкузен със звучен провал срещу слабака Холщайн Кил (ВИДЕО)

"Аспирините" имаха аванс от 2:0, но взеха само точка

Компани: Трябва да се върнем към победите още в мача срещу Айнтрахт

Специалистът ще се опита да забрави максимално бързо двубоя с Астън Вила

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)