2. - Германия
  3. Байер и ЦСКА (Москва) ще играят в групите на ШЛ

Байер и ЦСКА (Москва) ще играят в групите на ШЛ

Георги Миланов записа няколко минути при успеха над Спортинг (Лисабон)

Байер Леверкузен победи Лацио с 3:0 в реванша от плейофите за влизане в групите на Шампионска лига. Германският тим загуби първия двубой в Рим с 0:1, но с общ резултат 3:1 продължава участието си в турнира.

В 40-ата минута Хакан Чалханоглу даде преднина на домакините. Малко след началото на втората част Адмир Мехмеди отбеляза и втория гол за Байер. В 68-ата минута Лацио остана с човек по-малко на терена, след като Маурисио получи втори жълт и съответно червен картон. Две минути преди края на редовното време Карим Белараби оформи крайното 3:0.

ЦСКА Москва постигна невероятен обрат в плейофния си реванш срещу Спортинг Лисабон. Отборът на старши треньора Леонид Слуцкий, за който Георги Миланов бе резерва и се появи на терена няколко минути преди края, успя да победи с 3:1 и по този начин с общ резултат 4:3 от двете срещи си гарантира място в най-престижния клубен турнир на Стария континент.

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)