2. - Германия
  3. Фиорентина нямаше късмет в Мюнхен и загуби тежко с 0:3

Фиорентина нямаше късмет в Мюнхен и загуби тежко с 0:3

Фиорентина загуби от Байерн с 0:3 и нямаше късмет на "Алианц Арена", където Муту, Джилардино и компания се скъсаха да пропускат положение след положение.

Фиорентина загуби от Байерн с 0:3 и нямаше късмет на "Алианц Арена", където Муту, Джилардино и компания се скъсаха да пропускат положение след положение. "Баварците" започнаха активно мача и още в 4-ата минута Клозе вкара за 1:0. Капитанът на отбора Ван Бомел изби топката напред, при което Лука Тони я насочи с глава към Клозе, който я пое и след като премина през един защитник, я прати със силен удар в мрежата. След този гол Фелипе и Муту от гостите пропуснаха чисти голови положения през Рензинг, като при едното от тях двамата се скараха, защото Фелипе реши да бие веднага в ситуацията и Рензинг изби. В 25-ата минута след грешка в състава на гостите топката попадна в Бастиан Швайнщайгер, който се справи с един защитник и със силен диагонален удар направи резултата 2:0. През второто полувреме обстановката на терена не се промени особено, като футболистите на Фиорентина правиха много пропуски. В 90-ата минута Зе Роберто пое топката малко преди пеналта и със силен и плътен удар оформи крайното 3:0 за домакините.

След този мач Байерн има седем точки и е на първо място в групата.

Отлична оферта за Германия-Унгария

Първи мач за Бундестима след отказването на трима големи

Нагелсман обмисля повиквателна за талант на Байерн Мюнхен

Става на въпрос за Паул Ванер

Хари Кейн е наказал всеки един съперник в Бундеслигата

Нападателят с изумително постижение в това отношение

Вердер и Борусия (Дортмунд) завъртяха 0:0 за първи път от 23 години насам (ВИДЕО)