2. - Германия
  3. Хофенхайм продължава да изумява всички - 3:2 срещу Волфсбург

Хофенхайм продължава да изумява всички - 3:2 срещу Волфсбург

Домакините започнаха много активно срещата и босненският национал Ведад Ибишевич вкара 14-тия си гол за сезона в 23-ата минута, като изведе своите напред в резултата. Бразилецът Графите изравни за "вълците' с попадение в 27-ата минута на срещата, а само 10 минути по-късно Едуардо изведе отново напред домакините.

Голямата сензация в Бундеслигата Хофенхайм продължава да изумява футболната общественост в Германия, като този път взе скалпа на Волфсбург. Това стана в мач от 13-тия кръг на немската Бундеслига.

През втората част играта бе сравнително равностойна и Волфсбург успяха да изравят с гол на Дзеко в 41-ата минута, но нигерийският плеймейкър Чинеду Обаси донесе победата на своите, като направи 3:2 в 69-ата минута. След тази среща Хофенхайм е заема второто място в класирането с 28 точки, като със същите точки е и лидера Леверкузен, който обаче има по-добра голова разлика.

Вердер с първи успех

Гостите от Бремен бият с 10 човека в Майнц

Байерн размаза Холщайн Кил, вкара цели шест попадения на опонента си (ВИДЕО)