2. - Германия
  3. Мицански изкара червен картон на противник

Мицански изкара червен картон на противник

Националът с едно полувреме при победа на Карлсруе

Карлсруе се наложи с 2:1 над Зандхаузен в среща от 22-ия кръг на Втора Бундеслига. Илиян Мицански игра едно полувреме, а след тази победа синьо-белите от Карлсруе се изкачиха на 3-о място с 36 точки.

Всъщност четири отбора имат по 36 точки, подреждайки се от 2-о до 5-о място по голова разлика. Останалите са Гройтер Фюрт на 2-о място, а 4-и и 5-и са Унион (Берлин) и Падерборн.

Българският нападател Илиян Мицански влезе на терена в последните секунди на първото полувреме, когато Коен ван дер Бийзен получи контузия и трябваше да напусне. След почивката паднаха и трите попадения, а Мицански в 72-ата минута изкара червен картон на противников играч. Флориан Хюбнер беше отстранен директно заради фаула си срещу родения в Сандански нападател.

Доминик Пайц откри резултата в 51-ата минута за домакините след подаване на Мануел Торес. В 79-ата минута Роуен Хенингс удвои преднината на домакините от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Торес. Гостите върнаха едно попадение четири минути преди последния съдийски сигнал Ники Адлер, който се разписа с глава.

Борусия (Дортунд) се провали в Берлин при визитата си на Унион (ВИДЕО)

Рурците влязоха в серия победа - загуба

Сензация! Леверкузен със звучен провал срещу слабака Холщайн Кил (ВИДЕО)

"Аспирините" имаха аванс от 2:0, но взеха само точка

Компани: Трябва да се върнем към победите още в мача срещу Айнтрахт

Специалистът ще се опита да забрави максимално бързо двубоя с Астън Вила

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)