2. - Германия
  3. Мицански пак бележи, вече има 4 гола в 3 мача за Кайзерслаутерн

Мицански пак бележи, вече има 4 гола в 3 мача за Кайзерслаутерн

Междувременно днес „лаутерите" обявиха днес трансфера на 27-годишния камерунски нападател Жорж Куемаха

Илиян Мицански продължава да вкарва голове за Кайзерслаутерн в предсезонната подготовка и вече има 4 от 3 мача. Нападателят се разписа при победата с 6:1 над четвъртодивизионния Елферсберг.

Българинът вкара в 9-ата минута и направи 1:1. Мицански остана на терена до почивката, когато целият титулярен тим бе сменен.

В предишните контроли на Кайзерслаутерн българинът при успеха с 3:1 над петодивизионния Хауенщайн, а срещу сборния тим на областта Кайзерслаутерн отбеляза две попадения за 16:0.

Мицански премина в Кайзерслаутерн миналото лято от полския Заглембе, но не успя да се наложи в титулярния състав на немския тим.

Междувременно днес „лаутерите" обявиха днес трансфера на 27-годишния камерунски нападател Жорж Куемаха.

Таранът идва с реномето на голмайстор на белгийския Брюж, като в следващите 12 месеца ще играе в немския тим под наем. Едва след това може да се стигне до перманентен трансфер.

Треньорът на „лаутерите" Марко Курц заяви по негов адрес: "Куемаха е идеалният футболист за нашия отбор. Той е добре сложен физически, има добър отскок и ще ни помага много при въздушните двубои срещу нашите съперници"

Вердер с първи успех

Гостите от Бремен бият с 10 човека в Майнц

Байерн размаза Холщайн Кил, вкара цели шест попадения на опонента си (ВИДЕО)