2. - Германия
  3. Синът на Илия Груев вкарва в Германия

Синът на Илия Груев вкарва в Германия

Синът на бившия национал Илия Груев, който носи името на баща си, се разписа отново за юношите до 16 г. на “Вердер” в една от лигите на Германия за тази възрастова група.

Българският халф направи 2:0 за домакините от Бремен срещу “Хайдер” в 7-ата мин. Те стигнаха и до 3:0, преди да получат един гол в края на първото полувреме. За съжаление на Груев и съотборниците му, гостите стигнаха до пълен обрат 4:3 и си тръгнаха с трите точки.

Илия има 4 попадения след пристигането си през лятото от "Рот-Вайс" (Ерфурт).

Груев-старши доскоро бе помощник-треньор във втородивизионния “Кайзерслаутерн”. След освобождаването на Коста Руняич той получи предложение да поеме втория отбор на “червените дяволи”, но го отказа.

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)