2. - Испания
  3. Алавес докосва спасението след победа над Селта (ВИДЕО)

Алавес докосва спасението след победа над Селта (ВИДЕО)

Испански национал се отчете с гол и асистенция за баските

Алавес се откъсна на 5 точки от зоната на изпадащите след успех с 2:1 срещу Селта в мач от 22-ия кръг на испанското първенство. Баските вече са 16-и с 22 точки, докато тимът от Виго е на 8-а позиция с 31.

Алфонсо Педраса изведе домакините напред в резултата още в 4-ата минута. Той получи отличен пас от Мунир Ел Хадади и не сбърка - 1:0. Младежкият национал на Испания, който е пржоетстъпен на алавет от Барселона, сам вкара втория гол в 18-ата минута. Мунир се разписа след подаване на Ибай Гомес.

Гостите от Селта успяха да върнат едно попадение в добавеното добавеното време на мача. Отбеляза го Яго Аспас.
Испански национал обясни защо Ямал е по-добър от Винисиус

Европейският шампион смята, че Ламин Ямал има предимство пред Винисиус

Ла Лига с тежка санкция за Атлетико

Ръководството на Атлетико (Мадрид) ще трябва да плати глоба от 45 000 евро, а част от юнжната трибуна на "Уанда Метрополитано" ще бъде затворена за мачовете с Леганес, Лас Палмас и Алавес.

Атлетик (Билбао) прекъсна победната си серия след нелепа издънка срещу Севиля (ВИДЕО)