2. - Испания
  3. Автогол дари победа на Кадис срещу Хетафе (ВИДЕО)

Автогол дари победа на Кадис срещу Хетафе (ВИДЕО)

Гостите с втори пореден успех в испанската „Ла Лига“

Кадис победи като гост Хетафе с минималното 1:0 в мач от 30-ия кръг на испанската „Ла Лига“.

Двубоят бе решен от нелеп автогол на домакините в средата на втората част.

В 64-ата минута футболист на Кадис центрира отляво и след неразбирателство между стража Давид Сория и Давид Тимор, полевият футболист се опита да отклони топката с гърди, но я изпрати в собствената си врата.

През първото полувреме и двата тима имаха своите възможности за гол, като домакините от Хетафе бяха съвсем близо до попадение, но топката бе избита от голлинията след разбъркване пред вратата на андалусийци.

Така гостите записаха втора поредна победа в първенството, а за Хетафе това е пето поредно поражение. Хетафе е 15-и в класирането с 30 точки, докато Кадис заема 12-а позиция с 35.

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1