2. - Испания
  3. Депортиво продължи да затъва (ВИДЕО)

Депортиво продължи да затъва (ВИДЕО)

Новакът Жирона остави тима от Ла Коруня без успех в 13 мача

Жирона постигна третата си поредна победа на нула в испанската Ла Лига, след като спечели с 2:0 домакинството си на Дерпотиво Ла Коруня от XXVIII кръг.

Новаците се наложиха с по едно попадение преди и след почивката, а техните съперници останаха без успех в 13 последователни мача.

Кристиан Стуани откри резултата в 21-ата минута, а в 57-ата Хуан Лопес оформи крайното 2:0.

Така Жирона вече има 43 точки и временно зае шестата позиция, докато Депортиво остана на предпоследно място с 19 пункта от 28 кръга.

Испански национал обясни защо Ямал е по-добър от Винисиус

Европейският шампион смята, че Ламин Ямал има предимство пред Винисиус

Ла Лига с тежка санкция за Атлетико

Ръководството на Атлетико (Мадрид) ще трябва да плати глоба от 45 000 евро, а част от юнжната трибуна на "Уанда Метрополитано" ще бъде затворена за мачовете с Леганес, Лас Палмас и Алавес.

Атлетик (Билбао) прекъсна победната си серия след нелепа издънка срещу Севиля (ВИДЕО)