3. Елче сложи край на серията на Севиля (ВИДЕО)

Елче сложи край на серията на Севиля (ВИДЕО)

Мачът между двата тима завърши 1:1

Елче сложи край на серията на Севиля  (ВИДЕО)

Севиля стигна само до 1:1 при гостуването си на Елче от третия кръг на Ла Лига. По този начин гостите прекъснаха перфектния си старт Головете отбелязаха Енцо Андия за домакините и Есеф Ен-Несири за гостите.

Домащините започнаха доста активно и създадоха няколко добри положения за гол. В 12-ата Енцо Андия бе изведен в добра позиция в наказателното поле и той не сгреши за 1:0.

В 22-ата Елче имаше ново добро положение, но ударът с глава на Бенедето мина встрани от вратата. Играчите на Хулен Лопетеги успяха да изравнят в 42-ата минута, когато отлично центриране от фал намери Ен-Насери, който от сериозна дистанция успя да преоодолее Кико Касия за 1:1.

В 62-ата минута Рафа Мир бе много близо до това да изведе севилци напред, но получил отличен пас в наказателното поле и пред открит свободен ъгъл на вратата на Елче, той не съумя да стреля точно, а вместо това прати топката високо в трибуните.

В средата на втората част на терена се появи и новото попълнение Томас Дилейни, който бе привлечен от Борудия (Дортмунд) преди няколоко дни, но и той не успя да внесе някакво сериозно разнообразие в предни позиции.