2. - Испания
  3. Еспаньол с пета поредна загуба в Испания (ВИДЕО)

Еспаньол с пета поредна загуба в Испания (ВИДЕО)

Тимът се срина до 11-о място в класирането

Еспаньол продължава да потъва. Тимът допусна пета поредна загуба в испанското първенство, след като отстъпи с 1:3 на Бетис у дома.

Гостите изпуснаха дузпа при 0:0, а Серхио Гарсия откри за каталунците и даде надежди на феновете, че този път изходът от може да е различен. Джовани Ло Селсо, който направи дузпата, обаче изравни още преди почивката.

Бетис стигна до пълен обрат в последните минути. Първо в 85-ата бившият играч на Барселона Кристиан Тейо направи изпълни перфектно перфектно изпълнен пряк свободен удар - 1:2, а в продължението на мача Оскар Дуарте си отбеляза автогол.

Така каталунците продължават с издънките и от доскорошен кандидат дори за челните позиции, вече са на 11-а позиция с 21 точки. Севилци са с 25, което им отрежда петото място в класирането.