2. - Испания
  3. Гари Родригес с асистенция срещу звезди на Барселона

Гари Родригес с асистенция срещу звезди на Барселона

Крилото на Левски игра за Кабо Верде при загубата с 1:4 от Каталуня

Крилото на Левски Гари Родригес асистира за гола, с който Кабо Верде поведе срещу сборния отбор на Каталуня в приятелския мач, игран в Барселона и спечелен с 4:1 от домакините.

На олимпийския стадион „Монтжуик" се събраха 20 700 зрители. За домакините излязоха звезди като Жерар Пике, Серхио Бускетс, Франсеск Фабрегас, Жорди Алба.

Двубоят е традиционен за каталунците преди Нова година и бе първи, след като Йохан Кройф напусна селекционерския пост на тима през 2012-а.

Дебют начело на сборния отбор направи Жерар Лопес, а още в 10-ата минута Гари Родригес проби отдясно, залъга Марк Валиенте от Валядолид и центрира перфектно, за да може централният нападател Джанини от португалския Национал да открие резултата.

Каталунците обаче набързо стигнаха до обрат с голове на Серхио Гарсия (‘16 и ‘18) и Боян Къркич (‘19). След почивката вкара и Ориол Риера (‘64).

Холандецът Родригес за втори път играе за Кабо Верде, но мачът няма да влезе в статистиките, тъй като не се брои за официална контрола - каталунският състав не е национален отбор.

Сензация в Ла Лига! Осасуна вкара 4 на Барса (ВИДЕО)

Каталунците безсилни в Памплома

Анчелоти: Свикнали сме и без Мбапе

Нападателят аут за дербито с Атлетико

ОБЗОР: Атлетико пречупи Селта в 90-ата минута (ВИДЕО)

С гол на резервата Хулиан Алварес

Време е за нова победа на Валенсия

"Прилепите" са притиснати до стената

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1