2. - Испания
  3. Хетафе пречупи Валядолид

Хетафе пречупи Валядолид

Столичният тим Хетафе успя да пречупи Валядолид в мач от осмия кръг на испанската Лига "ББВА" и го победи с 1:0. Мадридчани бяха по-добрия тим и можеха да запишат по убедителна победа, но нападателите направиха куп пропуски. Единственото попадение в мача бе дело на Диаз в 31-ата минута на мача. През второто полувреме играта се поизравни и резултатът остана непроменен - 1:0 за Хефате.

Столичният тим Хетафе успя да пречупи Валядолид в мач от осмия кръг на испанската Лига "ББВА" и го победи с 1:0. Мадридчани бяха по-добрия тим и можеха да запишат по убедителна победа, но нападателите направиха куп пропуски. Единственото попадение в мача бе дело на Диаз в 31-ата минута на мача. През второто полувреме играта се поизравни и резултатът остана непроменен - 1:0 за Хефате.