2. - Испания
  3. Лех и Депортиво завършиха 1:1

Лех и Депортиво завършиха 1:1

Полският Лех (Познан) и испанският Депортиво (Ла Коруня) не успяха да се победят и завършиха 1:1 в среща от Група "Н" за Купата на УЕФА, която се игра на стадион "Миелски" в град Познан. Двата тима изиграха като цяло един равностоен двубой, като домакините се представиха много достойно срещу по-именития си съперник.

Гостите от Депортиво откриха резултата още във 2-ата минута, когато Колото ги изведе напед, а домакините съумяха да изравнят в 41-ат минута с гол на Ренгифо. През второто полувреме двата тима не успяха да си отбележат попадения и в крайна сметка срещата завърши при резултат 1:1.

След тази среща Депортиво заема 3-то място в класирането с актив от 4 точки, докато Лех е четвърти с 2 точки.