2. - Испания
  3. Пети мач без победа за Реал Сосиедад (ВИДЕО)

Пети мач без победа за Реал Сосиедад (ВИДЕО)

Още утре баските могат да бъдат изпреварени от Реал Мадрид

Реал Сосиедад загуби с 1:2 гостуването си на Леванте от 14-ия кръг на Ла Лига. Въпреки поражението баските запазиха втората си позиция, но още утре могат да бъдат изпреварени от Реал Мадрид. В последните си пет срещи Сосиедад няма победа (три равенства и две загуби).

В 22-ата минута Александър Исак откри от пряк свободен удар. Вратарят на Леватне Айтор Фернандес можеше да се справи и по-добре. Пет минути по-късно Роджър Марти изравни с добавка след колеблива намеса на стража на гостите Алекс Ремиро.

След почивката и двата тима опитваха да намерят път към мрежата на съперника. В 87-ата Мелеро изведе Де Фрутос сам срещу вратаря и той прати топката много близо до сглобката за крайното 2:1.

В друг мач от Ла Лига Виляреал спечели с 3:1 визитата си на Осасуна заема четвърта позиция в класирането.
Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1