2. - Испания
  3. Райо Валекано продължава със страхотното си представяне (ВИДЕО)

Райо Валекано продължава със страхотното си представяне (ВИДЕО)

Гостите на “Мендисороса” стигнаха до успеха с гол на Раул Де Томас в 48-ата минута

Райо Валекано продължава със страхотното си представяне в последно време в Примера дивисион. “Пчеличките” записаха успех с 1:0 в гостуването си на Алавес от 21-ия кръг, като така те имат 4 победи и 1 реми в последните си 5 мача.

Гостите на “Мендисороса” стигнаха до успеха с гол на Раул Де Томас в 48-ата минута. Тогаа при едно разбъркване в наказателното поле Луис Адвинкула центрира към задната греда, където Де Томас с глава бе точен.

След това Алавес потърси поне изравняването и имаше своите положения. Домакините на два пъти претендираха за дузпа, но такава не бе отсъдена, дори и след намесата на ВАР.

В крайна сметка Райо удържа крехката си преднина и грабна победата. Така тимът вече е над чертата на 17-ата позиция с 23 точки. Алавес пък д