2. - Испания
  3. Рекреативо спря устрема на Валенсия

Рекреативо спря устрема на Валенсия

Рекреативо спря устрема на Валенсия, като двата тима завършиха 1:1 в мач от осмия кръг на испанската Лига "ББВА". Домакините започнаха активно мача и логично първи поведоха в резултата, като голът бе дело на Камунас в 57-ата минута на мача. През второто полувреме на срещата футболистите на Унай Емери се активизираха, но пропуски направиха Вия и Мата, като голямата звезда на тима Давид Вия е големия длъжник на състава си, след като пропусна няколко много чисти положения. Той успя да изравни резултата в 62-ата минута, но силите на Валенсия не стигнаха за нещо повече от равенство. Футболистите на Рекре се бранеха в последния половин час от мача и това, но и това не попречи футболистите на Валенсия да създават чисти голови положения.