2. - Испания
  3. Севиля се провали на домашна сцена (ВИДЕО)

Севиля се провали на домашна сцена (ВИДЕО)

Севилци до 90-ата минута бяха уцелили вратата само два пъти

Севиля се провали на домашна сцена срещу един от слабаците в Ла Лига. Тимът на Винченцо Монтела се представи ужасяващо и загуби с 1:2 в гостуването си на Леганес, с което вече има 12 поражения от 29 кръга и рискува да изпадне от шестицата.

Севилци до 90-ата минута бяха уцелили вратата само два пъти. Унай Бустига вкара първия гол в 41-ата минута, а в 69-ата Хави Ерасо удвои. Едва в заключителните секунди Мигел Лаюн вкара за състава от Андалусия.

Гостите стигнаха до попадение в момент, в който бяха с човек по-малко, след като в 84-ата минута Пабло Сарабия беше изгонен за два жълти картона. Това е голям минус за Монтела, защото в следващия кръг Севиля гостува на Барселона.

Испански национал обясни защо Ямал е по-добър от Винисиус

Европейският шампион смята, че Ламин Ямал има предимство пред Винисиус

Ла Лига с тежка санкция за Атлетико

Ръководството на Атлетико (Мадрид) ще трябва да плати глоба от 45 000 евро, а част от юнжната трибуна на "Уанда Метрополитано" ще бъде затворена за мачовете с Леганес, Лас Палмас и Алавес.

Атлетик (Билбао) прекъсна победната си серия след нелепа издънка срещу Севиля (ВИДЕО)