2. - Испания
  3. Севиля забрави лошата серия с 5:1 над Гранада (ВИДЕО)

Севиля забрави лошата серия с 5:1 над Гранада (ВИДЕО)

Резервата Хосе Антонио Рейес вдъхнови андалусийците за 4 гола след почивката

Севиля прекъсна серията от три мача без успех в Примера и надигра Гранада с 4:1 на своя „Рамон Санчес Писхуан” в 13-ия кръг. Трите точки качиха андалусийците на 4-та позиция с 26 точки.

Първият гол тази вечер падна по куриозен начин в 24-ата минута. Центриране предизвика смут, вратарят на гостите Роберто позволи на Бака и Кричовяк да го натиснат за втората топка и Бака само се обърна, за да вкара от метър за 1:0. Протестите на Гранада за нарушение срещу техния вратар донесоха само два жълти картона на него и Пици.

Преди почивката Фиегейраш спря пас в наказателното поле на Севиля с ръка и Юсеф Ел Араби изравни от отсъдената дузпа.

Хосе Антонио Рейес влезе в игра в 63-ата минута и присъствието му веднага се усети. Рейес развинти бранител и центрира в 65-ата, Банега нацели гредата с акробатичен удар, получи се ново меле, топката се върна пак до Банега и аржентинският халф вече не сбърка за 2:1.
11 минути преди края Рейес меко остави от фланга, Бака овладя пред вратата и опъна мрежата – 3:1.

В края Севиля се забавляваше. Кевин Гамейро центрира отляво и Стефан М’Биа се извиси, за да прати с глава в обратния ъгъл – 4:1.

В добавеното време флангът се обърна – отляво, но резултатът отново бе гол в мрежата на Гранада, този път дело на Гамейро след пас на Витоло за крайното 5:1.
Сензация в Ла Лига! Осасуна вкара 4 на Барса (ВИДЕО)

Каталунците безсилни в Памплома

Анчелоти: Свикнали сме и без Мбапе

Нападателят аут за дербито с Атлетико

ОБЗОР: Атлетико пречупи Селта в 90-ата минута (ВИДЕО)

С гол на резервата Хулиан Алварес

Време е за нова победа на Валенсия

"Прилепите" са притиснати до стената

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1