2. - Испания
  3. Шоу на Гамейро и Гризман при розгром на Атлетико (ВИДЕО)

Шоу на Гамейро и Гризман при розгром на Атлетико (ВИДЕО)

"Дюшекчийте" са трети в класирането

Кевин Гамейро и Антоан Гризман се позабавляваха при разгомната победа на Ателетико (Мадрид) с 5:0 срещу Леванте като гост. "Дюшекчиийте" са на трето място в класирането и не могат да бъдат изместени от там след изиграването на останалите мачове от 13-ия кръг в испанското първенство.

Мачът започна лошо за Леванте, след като още в 5-ата минута Робер си отбеляза автогол. Оттук насетне задачата на Гризман и компания изобщо не беше трудна.

До края на първата част "дюшекчиите" вече водеха с 2:0, а второто попадение бе реализирано от Кевин Гамейро, който стреля, а топката рикошира и влетя в мрежата.

През втората част паднаха и останалите 3 гола. В 59-ата минута, след комбинация между Гризман и Гамейро, последният направи вратаря на домакините безпомощен  - 3:0. Шест минути по-късно, отново двамата бяха в центъра на събитията. Този път обаче Гамейро изведе Гризман, който само трябваше да чукне топката в празната врата.

В 68-ата минута Гризман оформи крайното 5:0, с шут в долния ляв ъгъл.

Испански национал обясни защо Ямал е по-добър от Винисиус

Европейският шампион смята, че Ламин Ямал има предимство пред Винисиус

Ла Лига с тежка санкция за Атлетико

Ръководството на Атлетико (Мадрид) ще трябва да плати глоба от 45 000 евро, а част от юнжната трибуна на "Уанда Метрополитано" ще бъде затворена за мачовете с Леганес, Лас Палмас и Алавес.

Атлетик (Билбао) прекъсна победната си серия след нелепа издънка срещу Севиля (ВИДЕО)