2. - Испания
  3. Тийнейджър спаси Виляреал срещу Хетафе (ВИДЕО)

Тийнейджър спаси Виляреал срещу Хетафе (ВИДЕО)

"Жълтата подводница" продължава битката си за влизане в Европа догодина

Виляреал надви трудно с минималното 1:0 Хетафе като домакин в 34-ия кръг на испанското първенство. С тази победа “жълтата подводница” продължава да се бори за ново участие в евротурнирите.

18-годишният Йереми Пино вкара единствения гол в 79-ата минута. Хетафе е само на 4 пункта от зоната на изпадащите и също много се нуждаеше от поне равенство.

Футболистите на Унай Емери отправиха само 4 изстрела към вратата, докато тези на Хетафе отговориха с цели 15. Появата на Пино обаче се оказа жокерът на Емери и домакините се докопаха до трите точки.

По-рано пред деня Валядолид и Реал Бетис завършиха 1:1. Айтор Руйбал изведе Бетис напред в 49-ата минута, но в 68-ата Шон Вайсман изравни с глава.

Педри трябва да идва при мен, за да играе, шегува се германецът

Реал (Мадрид) се озори с Реал Сосиедад, но стигна до успеха след две дузпи (ВИДЕО)