2. - Испания
  3. Виляреал отнесе Селта (ВИДЕО)

Виляреал отнесе Селта (ВИДЕО)

"Жълтата подводница" си гарантира място в лига Европа

Виляреал постигна важна победа у дома, която на практика гарантира на тима участие в Лига Европа. "Жълтата подводница" победи Селта с 4:1.

В герой за победителите се превърна Карлос Бака, който се отчете с хеттрик.

В 13-та минута Бака се възползва от грешка в защитата на гостите и откри резутлата.

Гостите успяха да изравнят в 34-та минута. Пионе Систо стреля от изключително малък ъгъл, но топката мина през ръцете на вратаря за 1:1.

Още в следващата атака обаче Родриго Ернандес изведе зад защитата Карлос Бака зад защитата, който с мощен изстрел направи 2:1.

След само още 180 секунди Даниел Раба нахлу в наказателното поле и пусна успоредно на голлинията за непокрития Карлос Бака, който от непосредствена близост вкара за 3:1.

В 93-та минута Саму Кастийехо се разписа след асистенция на Пабло Форналс за крайното 4:1.