2. - Италия
  3. Александър Тонев игра цял мач при загуба на Фрозиноне

Александър Тонев игра цял мач при загуба на Фрозиноне

Новакът в Серия А отстъпи с 2:4 от Торино

Торино победи Фрозинено в двубой от 20-ия кръг на Серия А. Срещата се проведе на стадион „Олимпико ди Торино” и завърши при резултат 4:2. Българският национал Александър Тонев започна като тителяр за новака в италианския елит и остана до края на терена.

Резултатът бе открит от Чиро Имобиле. Той бе точен от дузпа още в деветата минута. Това бе първият му гол, откакто се завърна в отбора.

Паоло Самарко изравни в 33-ата минута, но четири минути по-късно Андреа Белоти отново даде преднина на домакините. В 41-ата минута пак Белоти се разписа.

В 74-ата минута Данило Авелар си отбеляза автогол и направи 3:2. Крайният резултат 4:2 оформи Марко Бенаси в 82-ата минута.

Торино заема 11-ото място в класирането с актив от 25 точки. Фрозиноне има 15 и е на 18-ата позиция.