2. - Италия
  3. Божинов с асистенция при дебюта си за Тернана

Божинов с асистенция при дебюта си за Тернана

Бившият нападател на Левски игра 45 минути при победата с 5:1 над петодивизионния Кампитело в контрола

Българският нападател Валери Божинов направи неофициален дебют за новия си тим Тернана. Той игра първите 45 минути в контролата с петодивизионния Кампитело спечелена с 5:1, като се отчете с асистенция за едно от трите попадения реализирани от тима му през първото полувреме.

Бившият нападател на Левски пропусна да вкара своя първи гол за тима от Умбрия, след като пропиля три положения. Отборът от Серия “Б” спечели с 6:0, а в неделя гостува на Виченца в мач от третия кръг на първенството.

Божинов, който ще играе с №15 в Терни ще бъде титуляр в схемата 4-3-1-2, като той ще бъде един от двамата нападатели.