2. - Италия
  3. Божинов с два гола за Парма

Божинов с два гола за Парма

Българският национал Валери Божинов отбеляза два гола за тима си Парма в контрола срещу аматьорския Медесанесе при успеха с 10:1. Валери влезе на почивката при резултат 4:1, като вкара шестия и последния гол в мача. През първата част Алберто Палоски записа хеттрик за "дуковете", а Манзони вкара четвъртия гол, докато Куарк бе точен за противниците. Мороне, Ланзафаме на два пъти и Кордоба вкараха останалите голове.

Българският национал Валери Божинов отбеляза два гола за тима си Парма в контрола срещу аматьорския Медесанесе при успеха с 10:1. Валери влезе на почивката при резултат 4:1, като вкара шестия и последния гол в мача. През първата част Алберто Палоски записа хеттрик за "дуковете", а Манзони вкара четвъртия гол, докато Куарк бе точен за противниците. Мороне, Ланзафаме на два пъти и Кордоба вкараха останалите голове.

Този уикенд Парма посреща Катаня в мач от втория кръг на Серия "А", след равенството 2:2 при гостуването на Удинезе. 23-годишният българин не взе участие срещу "фриуланите" и се надява да направи повторен дебют в калчото срещу сицилянците.

ПАРМА - Медесанесе 10:1