2. - Италия
  3. Фиорентина сломи Катания с 2:0

Фиорентина сломи Катания с 2:0

Фиорентина постигна домакинска победа с 2:0 над Катания в среща от 16-ия кръг на италианската Серия "А", която бе играна на стадион "Артемио Франки" във Флоренция. Момчетата на Чезаре Прандели бяха по-активно през голяма част от двубоя и заслужено стигнаха до успеха. Първото попадение за Фиорентина отбеляза Адриан Муту в 56-ата минута след пас на Здравко Кузманович. Домакините продължиха със силния натиск и стигнаха до втори гол, който бе дело на Алберто Джилардино в 80-ата минута. След тази победа тимът от Флоренция заема 5-ото място в класирането с актив от 29 точки, като е на 9 точки от лидера Интер.

Фиорентина постигна домакинска победа с 2:0 над Катания в среща от 16-ия кръг на италианската Серия "А", която бе играна на стадион "Артемио Франки" във Флоренция. Момчетата на Чезаре Прандели бяха по-активно през голяма част от двубоя и заслужено стигнаха до успеха.

Първото попадение за Фиорентина отбеляза Адриан Муту в 56-ата минута след пас на Здравко Кузманович. Домакините продължиха със силния натиск и стигнаха до втори гол, който бе дело на Алберто Джилардино в 80-ата минута.

След тази победа тимът от Флоренция заема 5-ото място в класирането с актив от 29 точки, като е на 9 точки от лидера Интер.