2. - Италия
  3. Сасуоло не сгреши срещу последния (ВИДЕО)

Сасуоло не сгреши срещу последния (ВИДЕО)

Бивш футболист на Левски асистира за втория гол на победителите

Сасуоло спечели с 3:0 домакинството си на Бреша от 26-ия кръг в Серия “А”. Момчетата на треньора Роберто де Дзерби превъзхождаха своя съперник и заслужено взеха трите точки. Това може да се окаже последния двубоя в Серия “А” за месец март, тъй като се очаква всички спортни събития в Италия да бъдат спрени до 3 април.

Сасуоло поведе в самия край на първото полувреме, когато Грегоар Дефрел изведе Франческо Капуто и той отблизо не сгреши за 1:0.

В 61-ата минута отново Капуто удвои с рядко красив гол от воле след дълъг пас на бившия халф на Левски Мехди Бурабия.

Крайното 3:0 оформи Джреми Бога след самостоятелен пробив и хубав диагонален изстрел в 75-ата минута.

Така Сасуоло вече има актив от 32 точки и се изкачи до 11-ата позиция в таблицата. Бреша пък остава на дъното на класирането с едва 16 точки.