2. - Левски
  3. Георги Петков: Първото полувреме бяхме трагични

Георги Петков: Първото полувреме бяхме трагични

Вратарят на Левски Георги Петков не остана особено очарован от победата на неговия тим с 3:1 над Локомотив Мездра, предаде репортер на Novsport.com. Според Петков „сините” дори са били трагични през първата част.

„Честно казано, за нас беше важно да спечелим. Като гледах играта през първата част, не виждах как ще спечелим. Трудно играхме, трудно изнасяхме топката. В началото ни бе много трудно, но се радвам, че намерихме сили да обърнем мача. В съблекалнята държахме висок тон и е хубаво, че някои хора се сетиха и да поиграят”, отсече стражът.

Необяснимо е това, което стана с нашите защитници. Силен мач в Ловеч, а днес не изнасяха топката. В изнасянето на топката ни е проблемът. Левски играе по-слабо на „Герена”, защото тук повече атакуваме и се оголваме в нашата половина. Може ли да има подценяване, след като преди десет дни си загубил с 0:3 на този стадион, и да подцениш друг противник?  Дано продължим да бием, ако не, лошо за нас”, завърши Петков.